HOME PAGEO FIRMĚNABÍDKAE-OBCHODCOKOLIVVELIKOSTIKONTAKT

O FIRMĚ
Firma PASU vznikla ještě za vlády pana Adamce v létě roku 1989, kdy bylo po prvně po dlouhé době opět povoleno omezené soukromé podnikání a to, když se mohlo začít zaměstnávat rodinné příslušníky, v mém případě manželku.

Byla a nebyla to krásná doba. Byl jsem tehdy vůbec mezi prvními "podnikateli" na okrese Beroun. Jen vyřízení IČO byla věc mnoha dotazů a vysvětlování, že už to zákon dovoluje. Přesto se podařilo podnikání rozjeti a začali se hlásit odběratelé.

Firmě se dařilo a v roce 1992 se postavila nová hala v Řevnicích.

Výroba se rozšiřovala a vše se jevilo velmi pěkně a positivně a vypadalo to, že to tak zůstane hodně dlouho. Ale to bohužel  bylo jinak. Od roku 1994, kdy do Česka vstoupil čínský drak, nastaly vskutku velké problémy.

Tehdy se projevila odolnost firmy vybudovaná na zdravém finančním základě a veškeré vnější tlaky byly odraženy. Tato zkušenost je neocenitelná, pokud má firma prosperovat i do budoucna.

V dnešní době má naše firma s kvalitní výrobou, okruhem solidních dodavatelů a odběratelů stabilní pozici ve výrobě malosériových odběrů oděvů. Kvalita a technický um nám umožnil i šití do několika filmů (Tmavomodrý svět, Oliver Twist, Vetřelec versus Predátor a jiné).

Schopnost přizpůsobit se našim zákazníkům je naše velká výzva i do budoucna.

Na podzim roku 2009 byla založena sesterská firma Uniformy s.r.o. Která zahájila obchodní a výrobní činnost začátkem roku 2010. Nadále budou obě firmy úzce spolupracovat.